Close
Sök
Filters
Din varukorg är tom.

Filtrera:

Clear All
Sortera på
Artikelnr Artikelbeskrivning Beskrivning Anslutning G1 Fabrikat Förp. Antal Passar bl.a. till Antal sektioner Antal/set Användningsområde Max arbetstryck Tryck Typ Max flöde Slidkontroller A och B port OBS Åtdragningsmoment Längd Benämning Anslutning Anmärkning
8670001030 Återfylln.ventil NV 480 C1-C2 - - Walvoil 1 - - - - - - - - - - - - - - -
8620001030 Återfyllnadsventil/C3 SD6 - - Walvoil 1 - - - - - - - - - - - - - - -
8650000016 DF10 Hydr.styr.IB2 - - Walvoil 1 - - - - - - - - - - - - - - Slidkontroll återfjädrande
8650000401 DF10 pneum.styr.17P - - Walvoil 1 DF10/3 och DF10/6 - - - - - - - - - - - - - Slidkontroll återfjädrande
8690000401 DF20 pneum.styr.17-P - - Walvoil 1 - - - - - - - - - - - - - - Slidkontroll återfjädrande pne
8090000002 Dragstänger för 2 sektioner M8 M8x89 - ELT Fluid 1 - 2 2 - - - - - - - - - - - -
8090000003 Dragstänger för 3 sektioner M8 - - ELT Fluid 1 - 3 2 - - - - - - - - - - - -
8090000004 Dragstänger för 4 sektioner M8 M8x157 - ELT Fluid 1 - 4 2 - - - - - - - - - - - -
8090000005 Dragstänger för 5 sektioner M8 M8x191 - ELT Fluid 1 - 5 2 - - - - - - - - - - - -
8090000006 Dragstänger för 6 sektioner M8 - - ELT Fluid 1 - 6 2 - - - - - - - - - - - -
8670001007 D-sektion/18-SP NV 480 - - Walvoil 1 - - - - - - - - - - - - - - -
8670000120 Hydraulstyrning I NV 480 - - Walvoil 1 - - - - - - - - - - - - - - -
8670000040 Patron SD13/VMPX (25-315 bar) - - Walvoil 1 - - - - - - - - - - - - - - -
8690000400 Pneum. styrdon 8PN DF20/VCD90 - - Walvoil 1 - - - - - - - - - - - - - - -
8650000013 SD11 plugg opencent. AET Plugg open-center AET - Walvoil 1 - - - - - - - - - - - - - - -
8670001002 SD16 arb.sek.P-38L enkl.A-port EV 3 läge, B port pluggad G 3/4" Walvoil 1 - - - Arbetssektion 31,5 MPa 2,5 MPa max returtryck SD180P38L 160 l/min Fjäder - spak - - - - - Sektionsbyggd ventil SDS 180
8670001005 SD16 arb.sek.P-513(flyt.) DV 4 läge, flytläge G 3/4" Walvoil 1 - - - Arbetssektion 31,5 MPa 2,5 MPa max returtryck SD180P513L 160 l/min Fjäder - spak A-B stängda mittläge - - - - Sektionsbyggd ventil SDS 180
8670001016 SD16 arb.sek.P-88L(regen.) - - Walvoil 1 - - - - - - - - - - - - - - -
8670000210 SD16 dragstänger 10-sektioner Dragstång 10 sekt. - Walvoil 1 - - 4 - - - SD180DS10 - - - 40 Nm - - - -
8670000201 SD16 dragstänger 1-sektion - - Walvoil 1 - - 4 - - - SD180DS1 - - - 40 Nm - - - -
8670000202 SD16 dragstänger 2-sektioner Dragstång 2 sekt. - Walvoil 1 - - 4 - - - SD180DS2 - - - 40 Nm - - - -
8670000203 SD16 dragstänger 3-sektioner Dragstång 3 sekt. - Walvoil 1 - - 4 - - - SD180DS3 - - - 40 Nm - - - -
8670000204 SD16 dragstänger 4-sektioner Dragstång 4 sekt. - Walvoil 1 - - 4 - - - SD180DS4 - - - 40 Nm - - - -
8670000205 SD16 dragstänger 5-sektioner Dragstång 5 sekt. - Walvoil 1 - - 4 - - - SD180DS5 - - - 40 Nm - - - -
8670000206 SD16 dragstänger 6-sektioner Dragstång 6 sekt. - Walvoil 1 - - 4 - - - SD180DS6 - - - 40 Nm - - - -
8670000207 SD16 dragstänger 7-sektioner Dragstång 7 sekt. - Walvoil 1 - - 4 - - - SD180DS7 - - - 40 Nm - - - -
8670000208 SD16 dragstänger 8-sektioner Dragstång 8 sekt. - Walvoil 1 - - 4 - - - SD180DS8 - - - 40 Nm - - - -
8670000209 SD16 dragstänger 9-sektioner Dragstång 9 sekt. - Walvoil 1 - - 4 - - - SD180DS9 - - - 40 Nm - - - -
8670000136 SD16 mellanligg.sek.DFG(priot) - - Walvoil 1 - - - - - - - - - - - - - - -
8670000020 SD16 Spak AL01/M10x250 - - Walvoil 1 - - - - - - - - - - - 250 mm Spak M 10 -
top